День Перемоги: Всеукраїнський автопробіг та покладання квітів до меморіалів Вічного вогню від Молодіжного крила ОПЗЖ

Опозиційна платформа - За життя | Молодіжне крило

На честь святкування Дня Великої Перемоги активісти Молодіжного крила ОПЗЖ та партії ОПЗЖ організували Всеукраїнські автопробіги, урочисті привітання ветеранів та покладання квітів до меморіалів Перемоги, повідомляє пресслужба організації.

У заході взяли участь Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Полтава, Херсон, Сєверодонецьк, Кривий Ріг, Ужгород, Миколаїв, Краматорськ, Запоріжжя.

У Києві автопробіг почався о 09:00, колона стартувала від Пам'ятника засновникам Києва і, під акомпанемент радянських військових пісень, з прапорами, просувалася через центральну частину міста до місця покладання квітів – Вічного вогню. У святкуванні взяли участь Віктор Медведчук, Артем Марчевський, Віктор Чорний, Нестор Шуфрич, Юрій Бойко, Ринат Кузьмін, Ілля Кива, Олександр Качний, Наталія Королевська, партійці Молодіжного крила ОПЗЖ.

"Ми шануємо і пам'ятаємо подвиг наших предків. Наші діди перемогли фашизм ціною неймовірних зусиль, завдяки згуртованому духу, вірі і прагненню жити в мирному суспільстві, заснованому на непорушності прав людини, рівності і справедливості.

Мільйони життів по всій Європі були врятовані від фашизму радянським солдатом. Врятовані цілі покоління, ми з вами. Ми не забудемо великий подвиг наших предків, як би нинішня влада не намагалася стерти нашу героїчну пам'ять. Наше завдання - згуртуватися перед обличчям сьогоднішніх викликів і не дозволити знищити нашу історію і країну, піклуватися про ветеранів, про яких влада воліє не згадувати.

У цей великий день хочеться ще раз привітати ветеранів, побажати їм міцного здоров'я і від щирого серця подякувати за перемогу!" - сказав Артем Марчевський, керівник Молодіжного крила ОПЗЖ.