Червоний Хрест відправив понад 30 тонн гуманітарної допомоги в ОРДЛО

Червоний хрест

Гігієнічні засоби були доставлені трьома вантажівками через КПВВ "Новотроїцьке"

Міжнародний комітет Червоного Хреста передав понад 30 тонн гуманітарної допомоги на окупований Донбас. Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України у Facebook.

Як зазначається, три вантажівки з гуманітаркою прослідували через контрольний пункт в'їзду-виїзду "Новотроїцьке". Рух коридором навпроти КПВВ незаконні збройні формування розблоковували лише у понеділок, 20 вересня.

"Мешканцям тимчасово окупованої території України доставлено 37,2 тонни гігієнічних наборів", - повідомили прикордонники.

Новини за темою: Рада ухвалила закон про визнання гуманітарних вантажів вагою до п'яти тонн

Нагадаємо, що раніше Організація Об'єднаних Націй направила на непідконтрольні території Донбасу партію гуманітарної допомоги загальною вагою понад 114 тонн.

В 20 вантажних автомобілях переміщували будівельні матеріали, предмети й обладнання медичного призначення. Вантаж був призначений для цивільного населення, яке проживає на тимчасово непідконтрольній території України.

Пізніше, з України до Литви направили 38 тонн гуманітарної допомоги для безпекових потреб, а саме колючий дріт для охорони кордону. Допомога сприяла посиленню охорони кордонів Литви від нелегальних мігрантів.

Окрім цього, Афганістану загрожувала економічна криза, жителі країни могли зіткнутися з голодом.

За словами виконавчого директора Всесвітньої продовольчої програми ООН  Девіда Бізлі, кількість людей, які постраждають від голоду в країні могла зрости до 14 млн.