Червону зону карантину можуть поповнити ще п'ять областей України: Перелік

Pixabay

Наразі в червоній зоні знаходяться вісім регіонів

В Україні незабаром до червоної зони карантину можуть потрапити ще п'ять областей. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час брифінгу щодо ситуації з поширенням COVID-19 на території України.

"На найближчому засіданні держкомісії ТЕБ та НС буде прийнято рішення про переведення до червоної зони ще п'ятьох областей: Житомирська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська області", - заявив очільник МОЗ.

До слова, нарізі червоний рівень епідемічної небезпеки запроваджений у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Сумській, Херсонській, Рівненській та Миколаївській областях. Водночас у жовтій зоні залишаються Полтавська, Кіровоградська, Закарпатська та Вінницька.

Новини за темою: Україна почала закуповувати кисень у Польщі, – Ляшко

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 25 жовтня, виявили 19 120 нових заражень коронавірусом, а також зафіксували рекордну кількість смертей за день з початку пандемії - 734. Найбільше нових випадків у Дніпропетровській (1760), Одеській (1605), Запорізькій (1335), Харківській (1255) і Херсонській (1222) областях.