Червона зона карантину завтра може розширитися на Чернігівську область

Фото з відкритих джерел

Нині регіон за всіма показниками відповідає цьому рівню епіднебезпеки, стверджують в Чернігівській ОДА

Чернігівська область за всіма показниками відповідає червоній зоні адаптивного карантину. У зв'язку з цим в ОДА очікують, що комісія з питань ТЕБ і НС може перевести регіон в червону зону у вівторок, 26 жовтня. Про це заявила заступник голова Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк, передає "Суспільне".

"Всі показники свідчать про те, що Чернігівська область може бути переведена до червоної зони. І за рівнем госпіталізації, і за коефіцієнтом виявлення нових випадків - область червона, - заявила вона.

За словами заступника голови Чернігівської ОДА, в регіоні діятимуть обмеження щодо роботи транспорту та міжрегіональні перевезення.

"Діятимуть обмеження в транспорті, міжобласних перевезеннях. Обмеження будуть в роботі в закладах громадського харчування, освіти, культури, медицини. Але вони не будуть застосовуватися, якщо всі учасники процесу будуть вакциновані і можуть це підтвердити", - додала Шерстюк.

Новини за темою: Шість областей України – у червоній карантинній зоні

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у чернігівських лікарнях склалася критична ситуація із киснем. Тамтешні медики стверджують, що кисню залишилося всього на декілька годин.