Віднині через додаток "Дія" можна змінювати посвідчення водія та прописку

Фото з відкритих джерел

Електронна зміна прописки буде можлива спершу для мешканців семи міст, а до кінця року — для всієї України

У державному додатку "Дія" з’явилась функція заміни посвідчення водія та, для мешканців семи міст, можливість змінити реєстрацію місця проживання. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров під час "Diia Summit", передає пресслужба МВС.

"Сьогодні ми презентуємо нові — надзвичайно важливі та зручні послуги для користувачів "Дії", які зможуть ще більше відчути зручність від використання цифрових послуг. Для автомобілістів ми запускаємо заміну посвідчення водія через мобільний додаток "Дія", - зазначив він.

За його словами, також незабаром буде запроваджена можливість доставки посвідчень водія прямо додому. 

Крім того, заступник голови МВС додав, що вже зараз запроваджується електронна зміна прописки.

"З початку ця послуга буде можлива для мешканців міст: Київ, Харків, Вінниця, Луцьк, Рівне, Маріуполь та Кривий Ріг. А до кінця року — для всієї України", - підкреслив Гончаров.

Для використання цієї можливості необхідно мати лише ID-паспорт. Зареєструватись у власному житлі можна буде без додаткових погоджень, в іншому випадку – необхідне буде отримання електронного погодження реєстрації від власника житла. 

Новини за темою: Зеленський назвав день, коли Україна увійде в режим paperless

Нагадаємо, раніше Міністерство цифрової трансформації спільно з Державною податковою службою анонсували нові податкові послуги для бізнесу в мобільному застосунку та на порталі "Дія".