Булінг у школі Хмельницької області: Директора закладу судитимуть за бездіяльність

Фото з відкритих джерел

Матір постраждалої дитини неодноразово зверталась до нього з проханням вжити заходів

В Кам'янець-Подільському районі директора школи звинувачують у замовчуванні випадку булінгу в навчальному закладі. Правоохоронці склали на нього адмінпротокол. Про це повідомила пресслужба поліції Хмельницької області у Facebook.

Як зазначається, у серпні суд притягнув до відповідальності матір десятирічного школяра, який вчиняв систематичне цькування свого однокласника.

"Матір хлопчика, який зазнав булінгу, неодноразово зверталась до директора школи з проханням вжити заходів, проте, результату так і не було. Після цього жінка звернулась із письмовою заявою до поліції", - йдеться в повідомленні.

Так, директор мав би повідомити до поліції про инцидент, але не зробив цього. Свою провину він визнав, а неповідомлення про булінг мотивував тим, що дану посаду на наступний навчальний рік займати не буде і рішення стосовно проблемних ситуацій у школі прийматиме вже новий директор.

Відомо, що одразу ж після прийняття рішення судом щодо підтвердження факту булінгу в школі, стосовно директора були оформлені адмінматеріали за ч. 5 ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні порушення (неповідомлення керівником закладу освіти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу) та направлено до суду для подальшого прийняття рішення.

Новини за темою: У Луцьку жорстоко побили школяра: Били кулаками і ногами, друзі все знімали

Як повідомлялося раніше, Міністерство юстиції повідомило про старт інформаційної кампанії з протидії булінгу в Україні на тлі розпочатого навчального року. Правову допомогу можна отримати через чат-бот, мобільні додатки, сайт та за телефоном.