Безос показав відео зсередини космічного корабля під час польоту

Фото з відкритих джерел

Космічні туристи знаходилися у невагомості кілька хвилин

Американський підприємець, найбагатша людина світу Джефф Безос сьогодні, 20 липня, здійснив політ в космос на кораблі власної компанії Blue Oragin разом трьома космічними туристами. Безос опублікував відео зсередини капсули New Shepard під час польоту у своєму Іnstagram.

На відео можна побачити, що відбувалося в капсулі New Shepard, коли вона досягла космосу, перетнувши лінію Кармана. Капсула з чотирма людьми піднялася на 107 кілометрів над Землею.

Під час польоту члени екіпажу капсули перебували у невагомості декілька хвилин, грали у пін-понг, розглядали краєвиди, кидали снеки, після чого туристам довелося знову пристібнутися, оскільки капсула почала зниження для посадки.

На пресконференції після польоту Джефф Безос заявив, що компанія Blue Origin у 2021 році здійснить ще два пілотованих польоти з капсулою New Shepard.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Jeff Bezos (@jeffbezos)

Новини за темою: Перший "туристичний" суборбітальний політ: Як мільярдеру Бренсону вдалося скоріше за Безоса і Маска дістатися до космічної межі

Нагадаємо, сьогодні, 20 липня, компанія Blue Origin запустила перший пілотований суборбітальний політ ракетної системи New Shepard з американським мільярдером Джеффом Безосом, а також трьома космічними туристами на борту. Старт відбувся о 16:10 (за Києвом) з об'єкта Launch Site One у Техасі. Політ New Shepard тривав близько 11 хвилин від запуску до посадки капсули.