Безос попрямував у космос: Трансляція суборбітального польоту New Shepard

Blue Origin

Разом з Безосом у капсулі перебувають три пасажири

Компанія Blue Origin запускає перший пілотований суборбітальний політ ракетної системи New Shepard з американським мільярдером Джеффом Безосом, а також трьома космічними туристами на борту. Пресслужба компанії транслює підготовку, старт та всі інші етапи туристичного польоту в космос на офіційному YouTube каналі.

Як зазначається, старт ракети запланований на 8:00 20 липня за місцевим часом з об'єкта Launch Site One у Техасі (о 16:00 за Києвом).

"Профіль польоту New Shepard розрахований приблизно на 11 хвилин від запуску до посадки капсули. Астронавти відчуватимуть невагомість упродовж трьох-чотирьох хвилин і подорожуватимуть над лінією Кармана, міжнародно визнаною межею космосу", - йдеться у повідомленні Blue Origin у Twitter.

До слова, разом з Безосом у капсулі перебувають три пасажири: його брат Марк Безос, 82-річна льотчиця Уоллі Фанк, а також 18-річний Олівер Деймен – випускник школи з Нідерландів. Таким чином, цей політ має стати двічі "рекордним" - за віком наймолодшого й найстаршого астронавтів, які підніматимуться в космос.

Апарат New Sheppard має доставити астронавтів на висоту близько 100 кілометрів, яка вважається умовним кордоном космосу.

Новини за темою: Перший "туристичний" суборбітальний політ: Як мільярдеру Бренсону вдалося скоріше за Безоса і Маска дістатися до космічної межі

Нагадаємо, 11 липня британський мільярдер Річард Бренсон здійснив перший успішний "туристичний" суборбітальний політ до космічної межі. Це був перший туристичний політ на ракеті SpaceShipTwo Unity, яку виготовила власна компанія британського мільярдера — Virgin Galactic. Загалом на кораблі були шестеро людей.