Беленюк пояснив, чому закрили справу щодо расистських образ

Жан Беленюк BBC

З молодиками, які образили нардепа, пообіцяли провести виховну роботу

Народний депутат від "Слуги народу" та олімпійський чемпіон Жан Беленюк каже, що з молодиками, які вигукували расистські образи на його адресу, пообіцяли провести роботу в організації, до якої вони причетні. Нардеп заявив в ефірі "Мокрик По Живому" на hromadske

"Вони провели з ними відповідну роботу, і для того, щоб не накликати тінь на ту організацію (тому що глобально вона проводить позитивну роботу для українського суспільства), ми потиснули руки. Для мене цей конфлікт наразі є вичерпаним", - сказав він. 

За словами нардепа, через кілька днів після інциденту до нього через колегу по фракції звернулись представники організації, які, за їхніми словами, знають, хто вигукував расистські образи на адресу Беленюка.

Окрім того, він каже, що представники тієї організації знають, що серед них є невелика частка людей із праворадикальними поглядами. Їх начебто могли спровокувати фото, де він стоїть поруч із російською пропагандисткою Скабєєвою після Олімпіади в Ріо. 

Новини за темою: "Немає складу злочину". Поліція закрила справу про расистські образи Беленюка

Раніше повідомлялося, що до чемпіона Олімпійських ігор і депутата Верховної Ради Жана Беленюка підійшли молодики та зробили кілька расистських висловлювань.