Адаптивний карантин в Україні: Відома дата дії нових правил COVID-обмежень

Фото з відкритих джерел

Вони набудуть чинності з 20 вересня

Кабінет Міністрів України затвердив нові правила карантинних обмежень, які набудуть чинності з 20 вересня. Про це повідомив "Урядовий портал".

Як зазначається, крім нових правил в постанові йдеться про введення різних COVID-сертифікатів – з інформацією про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або про одужання від COVID-19.

Відомо, що внутрішні сертифікати з інформацією про вакцинацію будуть "жовтими" і "зеленими". Їх можна згенерувати в додатку "Дія".

"Жовті" сертифікати підтверджують вакцинацію однією дозою дводозної вакцини, визнаної ВООЗ. Термін дії – 120 днів з моменту щеплення.

"Зелені" сертифікати можна отримати після другого щеплення дводозною вакциною або з 14-го дня після вакцинації однодозною. Термін дії такого сертифіката – 365 днів", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Як працюватимуть нові обмеження у кожній із зон карантину: МОЗ дало роз'яснення

Нагадаємо, що в Україні за минулу добу, 14 вересня, виявили 4640 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Також за останню добу госпіталізували 1609 осіб, летальних випадків – 93, одужало – 1858 осіб.