Абітурієнти з Криму й ОРДЛО можуть подати документи до українських вишів: Вставлено терміни

Фото з відкритих джерел

Вступ відбувається через освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна"

Абітурієнти з Криму й окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) можуть подати документи до українських вишів до 24 вересня. Про це розповів генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олег Шаров в ефірі телеканалу "Дом".

За його словами, вступ таких абітурієнтів відбувається через освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна", яких відкрито понад 200 по всій країні.

Новини за темою: Україна продовжила терміни прийому документів від абітурієнтів із ОРДЛО

"Для подачі документів потрібно бути присутнім фізично. Можна приїхати раніше, можна приїхати пізніше, але документи подає конкретна особа. Без особистого приїзду можуть подати документи тільки ті вступники, які мають український документ про повну загальну середню освіту та сертифікат про проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Ці вступники можуть зареєструвати електронний кабінет і свої заяви дистанційно", — пояснив Шаров.

Він зазначив, що освітні центри працюють як із тими, у кого є паспорт, так і з тими, у кого паспорта немає. Також це стосується і документу про повну загальну середню освіту.

Шаров наголосив, що усю детальну інформацію про вступну кампанію він радить шукати в інтернеті.

Новини за темою: Вступна кампанія-2021: Коли подавати заяви, які умови діють для абітурієнтів із ОРДЛО та що буде з держзамовленням

Нагадаємо, раніше ми писали, що ДПСУ дозволить в'їзд абітурієнтів із ОРДЛО через РФ без покарання, але є умова. Прикордонники будуть розглядати кожен випадок індивідуально.