Зеленський призначив нового очільника Івано-Франківської ОДА. Що про нього відомо

Андрій Бойчук і Володимир Зеленський Офіс президента України

Відповідний указ було підписано в четвер

Президент України Володимир Зеленський призначив новим главою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що відповідний указ був підписаний Зеленським у четвер, 24 грудня. Під час вручення Бойчуку службового посвідчення президент побажав новому очільнику Івано-Франківської облдержадміністрації наснаги та сумлінної праці на благо області.

Довідка

Андрій Бойчук народився в 1976 році в Івано-Франківську, останні ж 10 років проживав у Києві. У 2000 році чоловік закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за фахом інженер-механік.

Новий очільник ОДА працював у структурах з обслуговування магістральних газопроводів, а з 2010 року обіймав різні посади в компанії "Укртрансгаз".

У 2014 році під час подій на Майдані став сотником Самооборони. Після Революції гідності був призначений на посаду помічника міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана.

Пізніше Бойчук очолив департамент з питань функціонування та реформування нафтогазового сектора Міненерговугілля, а також займався волонтерською допомогою військовим і є засновником одного з благодійних фондів.

Новини за темою: Зеленський призначив нового голову Запорізької облдержадміністрації

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України ухвалив низку кадрових рішень стосовно трьох обласних державних адміністрацій. Передбачалося, що кадрові перестановки відбудуться у Запорізькій, Івано-Франківській та Житомирській областях.