Святкували випускний: У МОЗ розповіли деталі отруєння на Прикарпатті

масове отруєння
Фото з відкритих джерел

Наразі проводять епідеміологічне розслідування

Масове отруєння людей в Івано-Франківській області, внаслідок якого постраждали 11 осіб, сталося під час святкування випускного вечора. Про це повідомляє пресслужба Центру громадського здоров'я МОЗ

"За повідомленням від Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб у регіоні зареєстрували груповий осередок гострої кишкової інфекції. Захворіли 11 людей, з них 6 підлітків, які святкували випускний вечір у відпочинковому готельно-ресторанному комплексі", - йдеться у повідомленні.

За словами потерпілих, перші ознаки захворювання з'явилися вночі після випускного. Загалом люди скаржилися на загальну слабкість, підвищення температури тіла до 38–39 С, пронос, нудоту, блювота, болі в животі.

Новини за темою: Кількість людей, які отруїлися в мережі ресторанів Харкова, зросла до 57 осіб

Як зазначається, упродовж трьох днів після святкування постраждалі звернулися по медичну допомогу та були госпіталізовані до інфекційного відділення місцевої лікарні.

Наразі розпочали епідеміологічне розслідування. Спеціалісти обстежили 24 людини: 11 захворілих, 4 працівників закладу, 9 контактних осіб. Також було проведено 33 бактеріологічні обстеження на патогенну флору об’єктів довкілля у вогнищі, зокрема харчових продуктів, змивів, питної води. Джерело збудника інфекції та основна причина спалаху встановлюється.

Новини за темою: Із кафе на лікарняне ліжко: Як уникнути харчового отруєння влітку

Нагадаємо, напередодні в ДСНС заявили, що в Івано-Франківському районі зафіксували масове харчове отруєння, так до лікарні потрапили 11 осіб.