Прикарпаття попросило ще 350 мільйонів гривень для ліквідації наслідків червневої повені

Повінь на Прикарпатті

Нацполіція

На відновлення доріг і мостів після червневої повені область отримала 168 млн гривень

Івано-Франківська область додатково запросила ще 350 млн гривень для відновлення об'єктів, які постраждали внаслідок повеней в червні цього року. Про це заявив голова облдержадміністрації Віталій Федорів, повідомляє "Укрінформ"

"Я не бачу ризику невикористання коштів у сумі 470 млн грн, які скерували в область. Є технологічні процеси та переговорні, які необхідно витримати. Хочу сказати, що крім тих 470 млн грн, ми запросили додатково кошти в сумі 350 млн грн", - розповів Федорів.

Окрім цього, він зауважив, що в регіоні розпочинає роботу комісія Мінрегіону, яка детально вивчить хід виконання робіт на об'єктах, які були пошкоджені через повінь, і додаткову потребу в коштах.

Новини за темою: На Івано-Франківщині люди перекрили трасу - незгодні з розподілом допомоги потерпілим від повені

"Думаю, коли комісія ознайомиться з масштабом наших збитків, то погодиться, що 350 млн грн буде замалою сумою. Але, за часом і вимогами законодавства, ми більше не зможемо використати", - зауважив Федорів.

Також в ДП "Дороги Прикарпаття" зазначили, що на відновлення доріг і мостів після червневої повені область отримала 168 млн грн, з них на дороги скерують 126 млн грн. Роботи планують завершити до кінця жовтня.

Новини за темою: Прикарпаття отримало гуманітарну допомогу від Швеції

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що президент України Володимир Зеленський ініціював створення комісії, яка перевірить виконання робіт з подолання наслідків літніх повеней в Івано-Франківській області та на що саме були витраченні кошти.