Отруєння на Прикарпатті: Кількість постраждалих зросла до 17 осіб

Фото з відкритих джерел

Серед постраждалих вісім дітей

Кількість осіб, які отруїлися під час святкування випускного в готельно-ресторанному комплексі  в Івано-Франківському районі, зросла до 17. Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА

"Станом на 23.06.2021 встановлено 17 осіб, з них 8 дітей до 18 років, жителів с. Саджава та Глибоке Богородчанської ТГ, які захворіли в результаті відвідування та вживання харчових продуктів 17.06.2021 в готельно-ресторанному комплексі "Діброва" в с. Підгір’я, ур. Діброва Богородчанської ТГ Івано-Франківського р-ну", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що 12 людей госпіталізовали до інфекційного відділення КНП "Богородчанської ЦЛ" з попереднім діагнозом "гостра кишкова інфекція". 

Новини за темою: Небезпечні консерви: Що варто знати про ботулізм та як уникнути отруєння

Ще п'ять осіб з попереднім діагнозом "гострий гастроентероколіт невстановленої етіології" перебувають на амбулаторному лікуванні в Саджавській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Як зазначається, стан перебігу хвороби у пацієнтів середньої важкості. Заключний діагноз встановлюється. На об'єкті виникнення спалаху проводяться заходи з епідрозслідування.

Новини за темою: Із кафе на лікарняне ліжко: Як уникнути харчового отруєння влітку

Нагадаємо, раніше цього тижня стало відомо, що в Івано-Франківському районі зафіксували масове харчове отруєння, внаслідок чого до лікарні потрапили 11 осіб.

Пізніше у Центрі громадського здоров'я МОЗ розповіли, що масове отруєння людей в Івано-Франківській області сталося під час святкування випускного вечора.