На Івано-Франківщині виборцям, які голосували з дому, видали не ті бюлетені

порушення виборчого законодавства
Фото з відкритих джерел

Помилку виправили, а виборцям дали змогу ще раз проголосувати

На Прикарпатті у селі Загвіздя Тисменицького району на виборчій дільниці №260742 виборцям за місцем перебування видали не ті бюлетені. Про це повідомляє ОПОРА

Згідно з повідомленням, після того, як члени комісії відвідали сімох виборців за місцем перебування, вони помітили, що виборці отримали бюлетені на виборах до сільської ради з іншого округу.

Новини за темою: Участь неповнолітніх у всеукраїнському опитуванні президента є законною лише за певних умов, - Денісова

Як зазначається, з огляду на це комісія вирішила скласти акти по цих бюлетенях і з новою скринькою ще раз піти до виборців, аби дати їм можливість проголосувати. Після цього ДВК продовжить роботу за голосуванням за місцем перебування.

"Сталася технічна помилка. Замість одинички написали четвірку. Це наша помилка, ми її виправили. Виявивши, що неправильно внесені позначки щодо округів, члени комісії опечатали виборчу скриньку та повернули її на дільницю", – пояснив голова ДВК.

Новини за темою: У Кропивницькому у трьох членів виборчої комісії діагностували COVID-19

Нагадаємо, раніше у Запоріжжі правоохоронці задокументували факт викрадення зі столу члена виборчої комісії 40 бюлетенів для голосування.