На Івано-Франківщині відсторонили від служби священника, який хотів стати обласним депутатом

священник
Фото з відкритих джерел

Йдеться про відсторонення на три місяці

Коломийська єпархія Української Греко-Католицької Церкви покарала священника Миколу Мединського, який висунув свою кандидатуру на вибори депутатів обласної ради. Про це священник написав на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначається, УГКЦ видала позасудовий декрет суспенди, який передбачає відсторонення Мединського від священнодійства терміном на три місяці.

Окрім цього, священнику заборонили також використання церковних відзнак та виїзди з капеланським служінням. 

Новини за темою: У Коломиї всі лікарі інфекційної лікарні захворіли на COVID-19, лікувати пацієнтів нікому

Такі дії єпархії священник розкритикував на своїй сторінці у соцмережі та зауважив, що "звісно обирає служіння в церкві", однак йому дуже прикро, що не може "нести служіння Богу та Україні". 

"Шкода, що маючи бажання продовжити розпочате, і окрім совісного виконання обов'язку священника та духовного заопікуватися ввіреною мені громадою, ще і використовуючи свою практику та авторитет вагомо впливати, відстоюючи добробут та розвиток громад на місцях. Мене кладуть перед вибором!" – йдеться у дописі священника. 

Новини за темою: У Дніпрі блокували продаж персональної бази даних виборців

Нагадаємо, в п'ятницю, 23 жовтня, в Україні завершується передвиборча агітація за кандидатів на місцевих виборах, під час якої правоохоронці відкрили 556 справ через порушення кампанії.