Збірній України з футболу запропонували зробити тату "Героям слава!"

з соцмереж

Таким чином відреагували на вимогу УЄФА прибрати напис "Героям слава!" з нової форми

На вимогу Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) прибрати з нової форми збірної України з футболу напис "Героям слава!" відреагував колишній голова Інституту національної пам'яті, народний депутат Володимир В'ятрович. Він запропонував спортсменам зробити татуювання на тілі з гаслом націоналістів ОУН. Про це він написав на своїй сторінці Facebook.

"Пропозиція збірнії: якщо заборонять футболки з "Героям слава!", вийти на поле в такій формі", - підписав політик фото радника міністра внутрішніх справ України Зоряна Шкіряка, на спині якого витатуйовані тризуб і напис англійською мовою Glory to Ukraine - Glory to the Herous (Слава Україні! Героям слава!).

Новини за темою: УЄФА зобов'язав збірну України прибрати з форми слоган "Героям слава!", - ЗМІ

Раніше повідомлялося, що Українська національна збірна виступатиме на "Євро-2020" у новій формі. Зокрема, синьо-жовті матимуть на одязі зображення карти України з окупованим Кримом і всім відомі гасла - "Слава Україні!" і "Героям слава!".

У свою чергу, в УЄФА заявили, що нова форма збірної України затверджена організацієюй і наша команда зможе грати в ній на Євро-2020

Пізніше Російський футбольний союз (РФС) звернувся до УЄФА щодо форми збірної України на "Євро-2020".