Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Збірні Іспанії і Швеції зіграли внічию в першому турі Євро-2020

Матч збірних Іспанії та Швеції. Євро-2020 Twitter / Selección Española de Fútbol

Лідером групи Е наразі є Словаччина (3 очки), друге-третє місця ділять Іспанія і Швеція (по 1 очку), Польща - остання (0 очків)

Збірні Іспанії та Швеції (група Е) зіграли внічию, з рахунком 0:0, в матчі першого туру групового турніру Євро-2020, який проходив в іспанській Севільї. Про це повідомляє Selección Española de Fútbol.

Як зазначається, іспанці майже всю гру володіли м'ячем, але упустили кілька можливостей відкрити рахунок. У шведів шанс забити був двічі. Загалом, збірна Іспанії завдала 17 ударів по воротах, а шведи — 4. За матч була всього одна жовта картка — її отримав шведський захисник Мікаель Лустіг.

Обидві команди набрали по одному очку і ділять друге-третє місця в групі Е. У цій групі лідирує збірна Словаччини (три очки), яка обіграла Польщу з рахунком 2:1. У поляків - нуль очок і останнє місце.

Додамо, 18 червня в наступному турі Швеція гратиме зі Словаччиною, а 19 червня Іспанія з Польщею.

Новини за темою: Україна на Євро-2020: Результати першого матчу збірної та прогнози на подальші зустрічі

Нагадаємо, раніше півзахисник міланського "Інтера" та збірної Данії знепритомнів на стадіоні "Паркен" в Копенгагені незадовго до перерви в матчі групи B.

Гру одразу перервали та просто на полі провели 29-річному футболісту серцево-легеневу реанімацію. Після одного розряду дефібрилятора його серце запустилось знову.

Згодом стало відомо, що Крістіан Еріксен після втрати свідомості під час гри з Фінляндією у рамках турніру Євро-2020 досі перебуває в лікарні, оскільки так і невідомо, що стало причиною зупинки серця.