Збірна України здобула перемогу над Північною Македонією з рахунком 2:1

Національні збірні України і Північної Македонії на Євро-2020 Фото з відкритих джерел

Вирішальні голи українці забили у першому таймі

Національна збірна України здобула свою першу перемогу на Євро-2020, обігравши збірну Північної Македонії з рахунком 2:1. Про це повідомляє Eurosport

Згідно з повідомленням, майже увесь перший тайм перевага була на стороні України. Вирішальні для нашої збірної голи забили на 29-й і 34-й хвилині Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук.

Однак у другому таймі Північна Македонія все ж забрала перевагу і загострювала ситуацію, граючи у чужій штрафній. Свій єдиний гол команда противника забила на 57-ій хвилині.

Новини за темою: Збірна Росії мінімально перемогла Фінляндію у другому турі Євро-2020

Як зазначається, на 84-й хвилині українці отримали право на пенальті. Однак македонський воротар Столе Дімітрієвскі впорався з ударом Руслана Малиновського.

Тепер Україна зрівнялася в групі за очками з Нідерландами та Австрією і перервала серію з шести поразок у фінальних стадіях чемпіонатів Європи.

Новини за темою: Франція обіграла Німеччину на Євро-2020: Два скасованих голи і акція Greenpeace

Нагадаємо, у стартовому матчі Євро-2020 збірна України поступилася з рахунком 2:3 команді Нідерландів.