Із української тенісистки Даяни Ястремської зняли дискваліфікацію

Теніс Даяна Ястремська
19-річна одеситка Даяна Ястремська вперше зіграє у фіналі тенісного турніру серії Premier Великий теніс України

Під час слідства було встановлено, що допінг потрапив до організму тенісистки через недбалість

Незалежний трибунал зняв з української тенісистки Даяни Ястремської обвинувачення у навмисному прийомі забороненого препарату. Про це повідомили Федерація тенісу України та сама спортсменка у своєму Facebook.

Як зазначається, під час слідства було встановлено, що допінг потрапив до організму тенісистки через недбалість. Тепер Даяна може повернутись у тенісний тур. 

Однак, виступити на Вімблдоні їй не вдасться, оскільки відбір був закритий вчора, 22 червня. Проте Ястремська вже номінована в Олімпійську збірну. 

"Я дуже рада, що можу повернутись у спорт. За останні пів року мені було складно впоратись із негативними коментарями. Я дякую фанатам за підтримку", - написала Ястремська.

Новини за темою: Ястремська перемогла чемпіонку Australian Open в Досі

Нагадаємо, 7 січня Міжнародна федерація тенісу тимчасово відсторонила від змагань українську тенісистку Даяну Ястремську через позитивний результат на допінг.

Водночас сама Ястремська заявила, що ніколи не вживала препаратів, які покращують працездатність, або заборонених речовин.

24 січня тенісистці відмовили в знятті з неї тимчасового недопуску до змагань, який був накладений на спортсменку через виявлений у її аналізах допінг.