Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Євро-2020: Збірна України збирається грати у формі з гаслом "Героям слава!"

Форма збірної України з футболу на Євро-2020 Фото з відкритих джерел

Пресаташе збірної наголосив, що форма була затверджена як така, що відповідає нормам асоціації

Збірна України збирається виступати на Чемпіонаті Європи з футболу у формі із картою країни із окупованим Кримом і офіційно визнаними гаслами "Слава Україні!" та "Героям слава!". Про це заявив пресаташе збірної України з футболу Олександр Гливинський під час брифінгу в Українському медіацентрі в Бухаресті.

"Ця форма була затверджена УЄФА і зараз президент Асоціації футболу України перебуває в Римі і спілкується щодо цього з представниками УЄФА. І так, ми збираємося грати в цій формі. Наша форма затверджена", — зазначив він.

Як повідомлялося, сьогодні в УАФ зробили заяву, що одностайно затвердили нові футбольні символи України, зокрема офіційний статус надано гаслу "Слава Україні! - Героям слава!".

Новини за темою: Збірній України з футболу запропонували зробити тату "Героям слава!"

Це стало відповіддю на рішення УЄФА стосовно того, що вітчизняні спортсмени мають видалити зі своєї форми напис "Героям слава!". Його асоціація ухвалила під тиском російської сторони.

Нагадаємо, минулих вихідних Українська національна збірна презентувала форму, у якій виступатиме на "Євро-2020". Зокрема, зазначалося, що синьо-жовті матимуть на одязі зображення карти України разом з окупованим Кримом і всім відомі гасла – "Слава Україні!" і "Героям слава!".

В УЄФА наголосили, що нова форма збірної України затверджена організацією і наша команда зможе грати в ній на Євро-2020.

Однак, це викликало незадоволення в РФ. Російський футбольний союз (РФС) звернувся до УЄФА з вимогою перегляду рішення щодо форми збірної України на "Євро-2020".