В Токіо відбулося відкриття Олімпійського селища для атлетів. Фото

Для проживання атлетам надано понад 3,6 тис. кімнат. У них ліжка зроблені з картону, а матраци з пластика

Сьогодні, 13 липня, за 10 днів до старту ХХХІІ Олімпійських ігор у Токіо відкрили Олімпійське селище. Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету України (НОК).
 
Як зазначається, домівки для учасників Ігор розташовані на березі Токійської затоки й загальна площа складає близько 44 гектарів. Олімпійське селище включає 21 будівлю. Для проживання атлетам надано понад 3,6 тис. кімнат.

До слова, ліжка в кімнатах спортсменів зроблені з картону, а матраци з пластика - усі вони придатні для подальшої переробки. Такі "картонні" ліжка здатні витримати вагу до 200 кг.

"Картонні" ліжка для атлетів в Олімпійському селищі НОК України

Також повідомляється, що відповідно до нових протоколів, розроблених Організаційним комітетом Ігор у Токіо, спортсмени будуть приїжджати в селище не раніше ніж за 5 днів до початку своїх змагань й від'їжджати протягом 2 діб після завершення виступів.

Для запобігання поширенню коронавірусу атлети кожен день здаватимуть тести, протягом усього часу перебування в Токіо носитимуть маски та дотримуватимуться всіх встановлених правил безпеки.

Як відомо, Олімпійські ігри-2020 у Токіо проходитимуть з 23 липня по 8 серпня 2021 року.

Новини за темою: Українського гімнаста Верняєва дискваліфікували: Він не поїде на Олімпіаду-2020

Нагадаємо, 7 липня на засіданні Виконавчого комітету Національного олімпійського комітету України (НОК) за поданням національних федерацій та згідно з міжнародною та національною системою відбору був затверджений повний склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх у Токіо. Зазначалося, що Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах).