Новини » Спорт Читать эту новость на русском

УЄФА визнала Ярмоленка найкращим футболістом матчу Україна - Північна Македонія

Українець Андрій Ярмоленко являється лідером англійського "Вест Хема" за кількома статистичними показниками ua-football.com

Він зумів забити гол на 29-й хвилині гри, після чого віддав гольову передачу Роману Яремчуку, який подвоїв перевагу України

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко визнаний найкращим гравцем матчу проти Північної Македонії. Про це повідомляє УЄФА.

Як відомо, футболіст зумів забити гол на 29-й хвилині гри, після чого віддав гольову передачу Роману Яремчуку, який подвоїв перевагу України.

Нагадаємо, у рамках другого туру Євро-2020 збірна України в Бухаресті обіграла збірну Північної Македоні з рахунком 2:1.

Для Андрія Ярмоленка гол став другим на чемпіонаті Європи. Разом з Яремчуком та ще п’ятьма гравцями Ярмоленко ділить лідерство в гонці бомбардирів турніру.

До слова, головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував підсумок поєдинку із Північною Македонією словами, що хотів, аби гра закінчилася пошвидше.

Новини за темою: Збірна Росії мінімально перемогла Фінляндію у другому турі Євро-2020

"Така емоційна гра вийшла. Хотілося, щоб вона швидше закінчилася. У принципі команда провела два хороших тайми, десь була нервозність, у нас було достатньо моментів, щоб закрити гру. Хлопці десь втратили впевненість, але довели матч до кінця дуже впевнено", — сказав він і додав, що їх з перемогою уже привітав президент України.

Як повідомлялося, це була друга гра українців у рамках Євро-2020. Перший матч зі збірною Нідерландів для нашої команди закінчився поразкою.