Український плавець Романчук здобув "срібло" на Олімпіаді в Токіо

Михайло Романчук Instagram / Михайло Романчук

"Золото" виграв американець Роберт Фінке

У фіналі запливу чоловіків на 1 500 метрів вільним стилем Олімпіади-2020 у Токіо срібну медаль здобув українець Михайло Романчук, поступившись американському плавцю, повідомляє НОКУ.

У фіналі змагань взяли участь двоє українських плавців – Михайло Романчук і Сергій Фролов.

"Золото" виграв американець Роберт Фінке, а срібну медаль здобув Михайло Романчук.

"Бронзу" завоював Флоріан Веллброк з Німеччини.

Фінке прийшов до фінішу з результатом за часом 14:39:65, Романчук – 14:40:66. Веллброк проплив дистанцію за 14:40:91.

Фролов фінішував 8-м.

Для України це перша срібна медаль на Олімпіаді-2020. До цього українські спортсмени здобули п'ять бронзових нагород.

Новини за темою: Тенісистка Світоліна вперше вийшла у півфінал на Олімпійських іграх

Раніше повідомлялося, що український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський та національний рекорди на дистанції 800 метрів вільним стилем. Зокрема, атлет виграв півфінал на дистанції 800 метрів із результатом 7.41.28.