Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Українська легкоатлетка Магучіх перемогла на змаганнях у Норвегії

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх – переможниця номінації «Зірка, яка сходить – 2019» Європейської федерації легкої атлетики (ЕА) Golden Tracks / unian.ua

Ярослава Магучіх подолала 1,96 м

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла на змаганнях в Ульстенвіку з результатом 1,96 м. Про це повідомляє пресслужба ФЛАУ.

Згідно з повідомленням, взимку 18-річна Магучіх виграла всі без винятку турніри, у яких брала участь. У змаганні в Ульстенвіку українка впевнено перемогла, подолавши 1,96 м. Юлія Чумаченко посіла четверте місце з результатом 1,80 м.

Нагадаємо, 29 січня, Європейська легка атлетика (European Athletics, ЕА) ратифікувала юніорський рекорд Ярослави Магучіх. Рекорд Європи зі стрибків у висоту у категорії U-20 Ярослава Магучіх встановила на чемпіонаті світу у Досі (Катар). 30 вересня 2019 року 18-річна українська спортсменка взяла висоту 2,04 м, яка принесла їй срібну медаль чемпіонату світу, а також стала світовим юніорським рекордом.

Раніше, 18 січня, Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд U-20 і у приміщенні. 18-річна українська стрибунка здобула перемогу на Меморіалі Дем'янюка у Львові, який проходив в оновленому манежі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Спортсменка перемогла з результатом 1,99 м, після чого вирішила зробити додаткові спроби і підкорила з третього разу висоту 2,01 м. Це світовий рекорд серед спортсменок до 20 років в закритому приміщенні.