Українки Лузан та Четверикова завоювали золото на чемпіонаті світу з веслування

Людмила Лузан і Анастасія Четверикова Фото: НОК України

На фініші 500-метрівки спортсменки випередили білоруських суперниць на 1:26 секунди, показавши час 1:55.85 хвилин

Українки Людмила Лузан і Анастасія Четверикова завоювали золото на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, який проходить в Копенгагені.  Про це інформує НОК України.

"Є перша медаль на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное в Копенгагені! Золото виграла на дистанції 500 метрів наш Срібний Олімпійський екіпаж в каное-двійці Людмила Лузан і Анастасія Четверикова", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на фініші 500-метрівки Лузан і Четверикова випередили білоруських суперниць на 1:26 секунди, показавши час 1:55.85 хвилин.

Зокрема третє місце вибороли спортсменки з Куби.

Новини за темою: Україна виборола золото на чемпіонаті світу зі скелелазіння в Росії

Нагадаємо, що раніше перша ракетка України, тенісистка Еліна Світоліна піднялася в рейтингу WTA після US Open. В оновленій світовій класифікації українська спортсменка піднялася з п'ятого на четверте місце.

Як повідомлялося раніше, українського тренера клубу "Аль-Айн" Сергія Реброва визнали найкращим тренером серпня у Об'єднаних Арабських Еміратах. "Аль-Айн" лідирує в турнірній таблиці чемпіонату ОАЕ. Команда Реброва у перших трьох турах набрала 9 очок.