Українку Магучіх визнали найкращою легкоатлеткою Європи в січні

Ярослава Магучіх Фото з відкритих джерел

Серед чоловіків обрали Ренно Лавіллені

Українська спортсменка, що спеціалізується на стрибках у висоту, чемпіонка Європи серед юніорів та чемпіонка світу Ярослава Магучіх отримала титул найкращої легкоатлетки Європи за січень 2021 року. Про це повідомляє пресслужба Європейської легкоатлетичної асоціації.

Як зазначається, українка виборола перемогу серед 4 представниць. Зокрема, вона обійшла нідерландську спортсменку Фемке Бол, британок Дайну Ешер-Сміт та Кілі Годжкінсон.

При цьому додається, що найкращим європейським легкоатлетом місяця обрали француза Ренно Лавіллені, який є світовим рекордсменом зі стрибків з жердиною в приміщенні.

У 2021 році Махучіх на змаганнях показала хороший результат. Вона здобула "золото" на чемпіонаті в Києві. Потім відкрила перемогою в Італії міжнародний сезон. А на турнірі у Словаччині, окрім вибореного першого місця, ще й встановила світовий рекорд серед юніорів. Українка зробила стрибок у приміщенні 2.06 м.

Європейська легкоаатлетична асоціація

Новини за темою: Роналду і Мессі стали найкращими футболістами десятиліття

Раніше повідомлялося, що український важкоатлет Дмитро Чумак став чемпіоном Європи. Йому дали перше місце через дискваліфікацію росіянина.