Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Україна здобула ще одне срібло на Паралімпійських іграх в Токіо

РБК-Україна

Український спортсмен став срібним призером у веслуванні на байдарці-одиночці

На Паралімпіаді-2020 в Токіо український спортсмен Микола Синюк виборов срібну медаль у веслуванні на байдарці-одиночці. Про це йдеться у Twitter Паралімпійських ігор.

Як зазначається, Синюк став другим на дистанції 200 метрів у класі KL2, показавши результат 42, 503 секунди. Він відстав від лідера на 1,077 секунди.

Золото завоював австралієць Кертіс Макграт (41,426), а бронзовим призером Паралімпійських ігор став італієць Федеріко Манкарелла (42,574).

Новини за темою: Паралімпіада-2020: Український спортсмен Крипак завоював четверте золото

Нагадаємо, що раніше українські плавці Олексій Федина та Ярина Матло здобули срібло у запливі на 100 метрів брасом у класі SВ12 на Паралімпіаді в Токіо. З Олексієм Федина виступали ще два українці - Сергій Кліпперт, який фінішував п'ятим, та Данило Чуфаров, якому вдалося дістатися до фінішу шостим.

А  Анастасія Москаленко виграла золоту медаль у штовханні ядра, встановивши світовий паралімпійський рекорд в класі F32 – 7,61 метра.

Також українські спортсмени Владислав Загребельний і Марія Помазан здобули золоті медалі у змаганнях з легкої атлетики: стрибки в довжину та штовхання ядра.