Україна виборола ще дві золоті медалі на Паралімпіаді у Токіо

Українські легкоатлети посіли перші місця у стрибках в довжину та штовханні ядра

Українські спортсмени Владислав Загребельний і Марія Помазан здобули золоті медалі на Паралімпіаді-2020 в Токіо. Про це повідомив Champion.com.

Як зазначається, спортсмени отримали два "золота" у змаганнях з легкої атлетики.

Зокрема Владислав Загребельний здобув золоту медаль у стрибках у довжину у класі Т37 із результатом 6.59, встановивши європейський рекорд.

Окрім цього, легкоатлетка Марія Помазан посіла перше місце у штовханні ядра, стоячи у класі F35, із результатом 12.24 та випередила найближчу переслідувачку на 3,09 метра.

Новини за темою: За тиждень Паралімпіади-2020 Україна виборола 67 медалей

Нагадаємо, що раніше на Паралімпійських іграх-2020 в Токіо український спортсмен Максим Коваль показав другий результат у штовханні ядра, але все ж отримав золоту медаль після дискваліфікації суперника.

Також український плавець Максим Крипак на Паралімпіаді в Токіо завоював третю золоту медаль та став 8-разовим чемпіоном Ігор.

А українка Анастасія Москаленко виграла золоту медаль у штовханні ядра, встановивши світовий паралімпійський рекорд в класі F32 – 7,61 метра.