Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Україна програла Нідерландам у стартовому матчі Євро-2020

Збірна України Facebook / Українська асоціація з футболу

Матч завершився з рахунком 3:2

Збірна України у стартовому матчі Євро-2020 з рахунком 2:3 поступилася команді Нідерландів. Про це повідомляє Українська Асоціація Футболу у Facebook.

Як відомо, на 52-й хвилині Нідерланди відкрили рахунок, пробивши ворота збірної України. Після помилки захисників Бущан у падінні зіграв на перехоплення і м'яч відскочив прямо в ноги Вейналдуму, який пробив у порожні ворота синьо-жовтих - 1:0.

Через шість хвилин українці пропустили другий гол. На кутку воротарського майданчика Вегорст пробив низом у кут і м'яч від ноги Бущана залетів у ворота - 2:0.

На 72-й збірна України забила перший гол у площину воріт противника. Бив Роман Яремчук, і це не стало проблемою для воротаря нідерландців. А далі був гол Ярмоленка. Змістившись до центру штрафного майданчика Яромоленко пробив у дальню дев'ятку Стекеленбурга - 2:1.

А на 79-й хвилині Україна зрівняла рахунок. Після подачі стандарту Русланом Малиновським Яремчук ударом головою пробиває у кут воріт - 2:2.

Однак, вже на 85-й хвилині після подачі з флангу Думфріс з-під Олександра Зінченка ударом головою у третій раз пробиває Бущана - 3:2.

До слова, свій наступний матч українці проведуть 17 червня проти команди Північної Македонії.

Новини за темою: Півзахисник збірної Данії Еріксен втратив свідомість під час матчу Євро-2020

Раніше повідомлялося, що збірна Бельгії обіграла збірну Росії з рахунком 3:0 у матчі чемпіонату Європи з футболу. У паралельному матчі цієї групи Данія поступилася збірній Фінляндії — 0:1.