УАФ представила новий тренерський штаб збірної України з футболу

Збірна України з футболу
Збірна України з футболу UEFA

Виконуючим обов'язки головного тренера української національної команди призначений 64-річний український фахівець Олександр Петраков

У неділю, 29 серпня, Українська асоціація футболу представила новий тренерський штаб національної збірної України. Про це повідомляє офіційний Yotube-канал Української асоціації футболу.

Виконуючим обов'язки головного тренера української національної команди призначений 64-річний український фахівець Олександр Петраков.

Стало відомо, що допомагати виконуючому обов'язки буде п'ятеро фахівців - асистент тренера Андрій Аненков, Олександр Шовковський, тренер воротарів В'ячеслав Кернозенко, В'ячеслав Ружинцев та Андрій Баштовий, котрі будуть займатися фізичною підготовкою та реабілітацією гравців збірної України.

Зокрема не підтвердилася інформація, що до тренерського штабу збірної України увійшов Олег Гусєв, з яким Петраков не вів переговорів.

Також Петраков повідомив, що контракт з УАФ вже підписаний, але відмовився назвати терміни угоди та фінансову складову, зазначивши, що це конфіденційна інформація.

Новини за темою: Олександр Петраков додав до основного списку гравців збірної ще одного футболіста

Нагадаємо, раніше виконувач обов'язків головного тренера збірної Олександр Петраков назвав імена футболістів, які доєднаються до вересневого збору національної команди. До складу команди доєднаються троє спортсменів.