Шевченко заявив про завершення контракту з нацзбірною

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко Українська асоціація футболу

Заяву прокоментували в Українській асоціації футболу

Головний тренер національної збірної з футболу Андрій Шевченко заявив про завершення дії його контракту з командою. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні добіг кінця мій контракт з Українською асоціацією футболу, я провів п’ять років з головною командою країни. Це була наполеглива робота, яка довела, що ми здатні грати в сучасний футбол. Я вдячний президентові і виконкому УАФ за надану можливість попрацювати зі збірною України, вдячний кожному гравцеві, кожній людині хто допомагав і був причетний до команди. Велика вдячність всім вболівальникам за підтримку і критику. Разом нам вдалося показати, що наш футбол може бути конкурентним, результативним і цікавим", - зазначив Шевченко.

Новини за темою: Український плавець Романчук здобув "срібло" на Олімпіаді в Токіо

Слід зауважити, що тренер не прямо заявив про завершення своєї співпраці з національною збірною. 

У коментарі Tribuna очільник комітету збірних Української асоціації футболу Мирон Маркевич заявив, що не знає, чи Шевченко залишає збірну. 

"Нічого вам про це не можу сказати. З Шевченком я не розмовляв, а як буде далі, залежить від нього і від УАФ ... Наскільки я знаю, він зараз у відпустці, а завтра вже можна буде про щось говорити. Чесно кажучи, я не в курсі справ. Це повинно бути його рішення", — сказав Маркевич.

Новини за темою: Український боксер Хижняк вийшов до півфіналу Олімпійських ігор

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко увійшов до списку найкращих національних наставників протягом 2011-2020 років за версією Міжнародної федерації футбольної історії і статистики (IFFHS).