Плавець Романчук здобув четверту медаль для України на Олімпіаді-2020

Грегоріо Пальтріньєрі (2 місце), Михайло Романчук (3 місце) та Роберт Фінке (1 місце) НОК України

У фіналі Михайло Романчук показав час 7.42,33 та виборов бронзову медаль

Український плавець Михайло Романчук виборов для України четверту медаль на Олімпійських іграх у Токіо. Він здобув бронзу на дистанції 800 метрів вільним стилем. Про це повідомляє пресслужба НОК України.

Як зазначається, у фіналі спортсмен показав час 7.42,33.

Ще один українець, який разом з Романчуком кваліфікувався до вісімки найкращих, Сергій Фролов у фіналі став шостим (7.45,11).

До слова, перше місце на дистанції 800 метрів вільним стилем зайняв представник США Роберт Фінке, а другим став атлет з Італії Грегоріо Пальтріньєрі.

Крім того, Михайло Романчук виступить в наступних змаганнях на Олімпіаді на дистанції 1500 м.

Новини за темою: Тенісистка Світоліна вперше вийшла у півфінал на Олімпійських іграх

Раніше повідомлялося, що український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський та національний рекорди на дистанції 800 метрів вільним стилем. Зокрема, атлет виграв півфінал на дистанції 800 метрів із результатом 7.41.28.