Олімпіада-2020: Українка Олена Костевич посіла четверте місце в кульовій стрільбі

Олена Костевич. Олімпійській ігри-2020 у Токіо НОК України

Спортсменка набрала 197,6 очок

Українська спортсменка Олена Костевич зайняла четверте місце у змаганні з кульової стрільби (10 м) на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Вона набрала 197,6 очок, передає пресслужба НОК України.

"Олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич зупинилась за крок від нагороди Ігор ХХХІІ Олімпійських ігор. У фіналі стрільби з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів вихованка Ігоря Чередінова показала четвертий результат", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що перше місце посіла російська спортсменка Віталіна Бацарашкіна (240,3 - олімпійський рекорд), другою стала болгарка Антоанета Костадінова (239,4), а бронзу виграла китаянка Цзян Рансінь (218,0).

До слова, спортсменка з Чернігівщини продовжує участь в Іграх та вже 29 липня змагатиметься за вихід до фіналу у стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 метрів.

Новини за темою: Китай очолив медальний залік на Олімпіаді у Токіо. Україна - на 19-му місці

Нагадаємо, вчора, 24 липня, дзюдоїстка Дар'я Білодід виборола першу медаль для нашої олімпійської збірної в Токіо. Українка здобула бронзу.