Олімпіада-2020: Пара українців Омельчук-Костевич отримали бронзу зі стрільби

Пара стрільців Олег Омельчук - Олена Костевич НОК України

У боротьбі за бронзу українці виграли у пари сербів Мікеч - Арунович з рахунком 16:12

Українська олімпійська збірна здобула третя медаль у Токіо. Пара стрільців Олег Омельчук - Олена Костевич отримали бронзу зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів. Про це повідомляє пресслужба НОК України.

Як зазначається, у боротьбі за бронзу українці виграли у пари сербів Мікеч - Арунович з рахунком 16:12.

У фіналі мікст-пара Пан Вей - Цзянь Рансінь (Китай) завоювала першу в історії золоту нагороду Олімпійських ігор в мікст стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. Переможці обійшли в фіналі представників ОКР Черноусова - Бацарашкіну.

Новини за темою: Українську тріатлоністку відсторонили від участі в Олімпіаді

Нагадаємо, першу медаль на Олімпійських іграх у Токіо для України здобула дзюдоїстка Дар'я Білодід. Японка Фуна Тонакі здолала нашу атлетку в складній боротьбі за участь у головному фінальному поєдинку. Однак Білодід залишила за собою право змагатися за бронзову медаль. У вирішальному поєдинку Білодід здолала представницю Ізраїля.

Другу бронзову медаль для української олімпійської збірної приніс фехтувальник Ігор Рейзлін. Атлет здобув бронзу в одиночному турнірі на шпагах. Поєдинок завершилася з рахунком 15:12.