Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Однією із наймолодших олімпійських чемпіонів стала 13-річна скейтбордитска з Японії

Олімпійська чемпіонка зі стріт-скейтбордингу Моміджі Нісія Олімпійські ігри

Срібну нагороду виборола 13-річна спортсменка з Бразилії

Золоту медаль на перших в історії Олімпійських ігор змагання зі стріт-скейтбордингу здобула 13-річна японка Моміджі Нісія. Відповідна інформація розміщена на сайті Олімпіади

Як зазначається, саме в цьому виді спорту дві найвищі нагороди виграли наймолодші учасники літніх Олімпійських ігор-2020. Так срібну медаль із 14,64 бала здобула 13-річна бразилійка Рейсса Ліл, вона поступилася Нісії, яка отримала 15,26 бала.

Новини за темою: Українців немає серед хворих на COVID-19 на Олімпіаді, - Мінмолоді й спорту

Бронзову нагороду зі стріт-скейтбордингу виборола 16-річна представниця Японії Накаяма Фуну, у неї 14,49 бала.

В оргкомітеті зауважили, що саме п'єдестал зі стріт-скейтбордингу серед жінок став "наймолодшим" за всю історію Олміпійських ігор.

Водночас Нісію не можна назвати наймолодшою олімпійською чемпіонкою в історії. Цей титул належить американці Марджорі Гестрінг, яка здобула золоту медаль на Олімпійських іграх-1936, коли дівчині було 13 років і 267 днів, а це на 63 дні менше, ніж Моміджі.

Новини за темою: Китай очолив медальний залік на Олімпіаді у Токіо. Україна - на 19-му місці

Нагадаємо, напередодні український фехтувальник Ігор Рейзлін виборов бронзову медаль для збірної України на Олімпійських іграх у Токіо.