МОК змінив правила нагородження призерів Олімпіади-2020 в Токіо: Що нового

Олімпійські медалі Токіо-2020 / tokio2020

Спортсмени самі одягатимуть собі на шию переможні медалі

Організатори Олімпійських ігор у Токіо змінили процедуру вручення нагород у зв'язку з пандемію COVID-19. Цього року заборонені рукостискання та обійми, а спортсмени самі одягатимуть собі на шию переможні медалі. Про це повідомив глава МОК Томас Бах, передає AP.

Традиційно нагороди переможцям вручають члени Міжнародного організаційного комітету або спортивні чиновники. Однак тепер медалі будуть підносити спортсменам на підносі, а вони самі повинні будуть надягати їх собі на шию.

"Буде зроблено так, щоб людина, яка покладе медаль на піднос, робила це тільки в рукавичках. Щоб спортсмен міг бути впевнений, що ніхто не торкався до нагород раніше", - зазначив Томас Бах.

Як відомо, Олімпіада-2020 пройде в Токіо (Японія) з 23 липня по 8 серпня.

Новини за темою: Нові види спорту, трибуни без глядачів та склад української збірної: Особливості Олімпійських ігор-2020

Нагадаємо, 13 липня, за 10 днів до старту ХХХІІ Олімпійських ігор у Токіо на березі Токійської затоки відкрили Олімпійське селище. Воно включає 21 будівлю та займає близько 44 гектарів.

Відповідно до нових протоколів, розроблених Організаційним комітетом Ігор у Токіо, спортсмени будуть приїжджати в селище не раніше ніж за 5 днів до початку своїх змагань й від'їжджати протягом 2 діб після завершення виступів.