Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Київське "Динамо" відновлює повноцінні тренування

Усіх гравців, тренерів та персонал команди перевірили на коронавірус COVID-19

Футбол ФК Динамо

Київське "Динамо" 

Укрінформ

Футбольний клуб "Динамо" із вівторка, 12 травня, відновлює повноцінний тренувальний процес. Про це повідомляє пресслужба київського клубу. 

"На вівторок, 12 травня, заплановано довгоочікуване для гравців київського "Динамо" повернення до повноцінного тренувального процесу", - йдеться у повідомленні.

Також відомо, що на перше тренування після запровадження карантинних обмежень команда збереться на своїй навчально-тренувальній базі в Кончі-Заспі о 10:00.

Як зазначається, загальнокомандні тренування були припинені 18 березня, коли в Україні були тимчасово заборонені всі футбольні змагання, а через кілька днів у Києві було встановлено режим надзвичайної ситуації у зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19.

Протягом майже два місяці футболісти підтримували фізичну форму в індивідуальному режимі відповідно до наданої тренерським штабом програми. 

Нагадаємо, нещодавно футбольний клуб "Динамо" Київ вирішив оригінальним чином привернути увагу до проблеми пожеж в Україні та "підпалив" траву на своєму домашньому полі.