Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Історична особистість: Помер колишній футболіст "Динамо" Анатолій Сучков

Футболіст "Динамо" та "Карпат" Анатолій Сучков

ФК "Динамо"

Причини смерті наразі не називаються

У віці 86 років помер колишній футболіст київського "Динамо" Анатолій Сучков. Про це йдеться на офіційному сайті столичного ФК.

Зокрема, президент "біло-синіх" Ігор Суркіс висловив співчуття родині, рідним і близьким Сучкова. Він зазначив, що колишній футболіст залишив яскравий слід в історії клубу, якому він служив довгий час вірою і правдою.

Президент ФК підкреслив, що Сучков своєю грою і роботою заслужив повагу з боку всіх прихильників "біло-синіх".

Як відомо, перші кроки у професійному футболі Сучков робив в запорізькому "Металургу". У 1958 році він провів кілька матчів за московський "Спартак", після чого перейшов в "Динамо". У період з 1959 року по 1964 рік захисник провів більше сотні матчів за "біло-синіх", будучи причетним до історичного успіху – чемпіонства СРСР-1961. Сучков завершував кар'єру футболіста у львівських Карпатах (1964 – 1966 роки).

Завершивши кар'єру в 32 роки, футболіст спробував себе на тренерському містку, але в цій справі у нього не склалося. Повернувшись в "Динамо" в 1974 році, Сучков досяг успіху на посаді селекціонера. Зокрема, за його рекомендацією в команду були запрошені Анатолій Дем'яненко, Василь Рац, Олександр Хапсаліс, Андрій Баль, Сергій Балтача, Вадим Євтушенко, Сергій Юран, Олег Кузнецов та багато інших.

Новини за темою: У віці 27 років помер колишній футболіст "Металіста"

Нагадаємо, раніше на 42-му році життя трагічно помер ексгравець чернігівської Десни Максим Маркелов.