Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Гасла "Слава Україні!" і "Героям слава!" затвердили футбольним символом

з соцмереж

Таке рішення ухвалив виконком УАФ

Українська асоціація футболу затвердила нові футбольні символи України, зокрема офіційний статус надано гаслу "Слава Україні! – Героям слава!". Про це повідомив у Facebook президент УАФ Андрій Павелко.

"Щойно Виконком УАФ одноголосно – 45 членів за – підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом "Ukraine", на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені та в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб – карта України з Тризубом в центрі", – зазначив Павелко.

Новини за темою: УЄФА зобов'язав збірну України прибрати з форми слоган "Героям слава!", - ЗМІ

Окрім цього, було затверджено офіційний футбольний статус гасел "Слава Україні!" і "Героям слава!".

"Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об'єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов'язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням!" – додав очільник УАФ.

Новини за темою: УЄФА призупинив справу проти трьох клубів Суперліги

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Українська національна збірна виступатиме на "Євро-2020" у новій формі. Зокрема, синьо-жовті матимуть на одязі зображення карти України разом з окупованим Кримом і всім відомі гасла – "Слава Україні!" і "Героям слава!".

Пізніше в УЄФА заявили, що нова форма збірної України затверджена організацією і наша команда зможе грати в ній на "Євро-2020".

Написи на українській формі викликали незадоволення в РФ, так Російський футбольний союз (РФС) звернувся до УЄФА щодо форми збірної України на "Євро-2020".