Франція обіграла Німеччину на Євро-2020: Два скасованих голи і акція Greenpeace

Євро-2020 Фото з відкритих джерел

У своїй групі F французи зайняли друге місце, а німці – третє

Франція в центральному матчі першого туру Євро-2020 обіграла Німеччину з рахунком 1:0. Про це стало відомо під час онлайн-трансляцій матчу.

Німці зустрічали супротивників на своїй території - матч проходив у Мюнхені.

У своїй групі F французи зайняли друге місце, а німці – третє.

За лічені хвилини до початку гри на полі арени Мюнхену приземлився парапланерист, на парашуті якого було написано Kick out oil (позбудьтеся нафти). Це була акція активістів Greenpeace на захист навколишнього середовища.

У ході матчу обидві команди грали обережно, намагаючись не допускати помилки, хоча Німеччина була трохи активнішою.

Однак вирішальний гол забили французи за безпосередньої участі німецького захисника Матса Хуммельса, який не зміг підлаштуватися під простріл і зрізав м'яч у власні ворота.

Після пропущеного голу німці створили пару моментів, найнебезпечнішим з яких був удар метрів з 15-ти Ілкая Гюндогана, але м'яч пролетів повз штангу.

На старті другої половини німці створили куди більш реальний шанс на взяття воріт. Після подачі з флангу Серж Гнабрі з льоту пробив від газону, але м'яч впав на сітку за воротами.

Далі французи майже забили ще раз, але рефері помітили у них невеликий офсайд і гол скасували. Фіхівці наголошуються, що це міг бути ще один шедевр на Євро.

За п'ять хвилин до кінця м'яч знову побував у сітці воріт збірної Німеччини, але судді знову побачили офсайд.

Таким чином, Франція отримала перемогу з мінімальним відривом - 1:0.

Новини за темою: Євро-2020: Півзахисник збірної Данії Еріксен пережив зупинку серця

Нагадаємо, раніше збірні Іспанії і Швеції зіграли внічию в першому турі Євро-2020. Лідером групи Е наразі є Словаччина (3 очки), друге-третє місця ділять Іспанія і Швеція (по 1 очку), Польща - остання (0 очків).

Також Україна програла Нідерландам у стартовому матчі Євро-2020. У ньому з рахунком 2:3 наша збірна поступилася команді Нідерландів.