Двох грузинських дзюдоїстів вигнали з Олімпіади через порушення COVID-протоколу

Фото з відкритих джерел

Вони вирішили оглянути визначні пам'ятки

Грузинські дзюдоїсти Важа Маргвелашвілі та Лаша Шавдатуашвілі були позбавлені права брати участь в Олімпійських іграх-2020, оскільки вони порушили COVID-протокол. Про це повідомляє агенція Kyodo.

Згідно з повідомленням, спортсмени залишили олімпійське селище в Токіо, аби оглянути визначні пам'ятки. Такими діями вони порушили протокол щодо уникнення поширення  коронавірусної хвороби COVID-19. 

У правилах для учасників Олімпійських ігор передбачається, що спортсмени "повинні залишати своє місце проживання лише для відвідування офіційних ігрових місць та обмежених додаткових місць".

Новини за темою: Еліна Світоліна виборола бронзову медаль Олімпійських ігор

Також спортсменам заборонено ходити містом та відвідувати туристичні зони, магазини, ресторани, бари чи спортзали, а також вони не повинні користуватися громадським транспортом.

Як зазначили в Олімпійському оргкомітеті, це перший випадок, коли учасників Олімпіади позбавили акредитації з початку ігор 23 липня.

Новини за темою: Зеленський позбавив державних стипендій трьох олімпійців, яких викрили на допінгу

Нагадаємо, раніше стало відомо, що троє українських легкоатлетів були дискваліфіковані з Олімпійських ігор у Токіо через відсутність достатньої кількості необхідних допінг-проб.