Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Дві українки потрапили до фіналу Олімпіади-2020 з легкої атлетики

ukrrain

Під час забігу почалася сильна злива

На Олімпіаді-2020 у Токіо українки Вікторія Ткачук і Анна Рижикова, незважаючи на сильну зливу, потрапили до фіналу з легкої атлетики. Про це повідомив XSport.

Як зазначається, подолати бар’єр було складно, адже під час приземлення на слизькій доріжці їхали ноги.

Рижкова прибігла третьою, показавши час 54,23 сек, і вийшла до фіналу з сьомого місця.

В останньому півфіналі Ткачук також посіла третє місце, поступившись на фініші американці. Вона вийшла до фіналу з 8-го місця, показавши час 54,25 сек. Після забігу легкоатлетка заплакала на радощах і її почали втішати суперниці.

Анна Рижкова є рекордсменкою України на дистанції 400 м з бар'єрами і першою українкою в історії, яка розміняла 53 секунди під час забігу на етапі Діамантової ліги у Стокгольмі.

Вікторія Ткачук спеціалізується в бігу на 400 метрів та 400 метрів з бар'єрами, рекордсменка України з естафетного бігу 4×400 метрів у приміщенні.

Новини за темою: На Олімпіаді в Токіо побили рекорд, встановлений українкою понад 25 років тому

Нагадаємо, що раніше пара стрільців Олег Омельчук - Олена Костевич отримали бронзу зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів.