"Бронзовий" плавець Романчук вийшов у фінал ОІ на дистанції 1500 метрів

Плавець Михайло Романчук Фото з відкритих джерел

Таким чином, він вийшов у фінал Олімпійських ігор в Токіо з найкращим результатом (14:45:99)

Український плавець Михайло Романчук виграв попередній заплив на 1500 метрів вільним стилем. "Суспільне" демонструвало змагання у прямій трансляції.

Слідом за Романчуком розташувалися його головні конкуренти за золото – американець Роберт Фінк (14:47:20), німець Флоріан Велльброк (14:48:53) і італієць Грегоріо Пальтріньєрі (14:49:17).

Ще один українець Сергій Фролов у своєму запливі фінішував на третьому місці (14:51:83) і також вийшов у фінал у цій дисципліні.

Зазначимо, що фінальний заплив на 1500 метрів на Олімпіаді в Токіо пройде о 4:44 за київським часом у неділю, 1 серпня.

Новини за темою: Тенісистка Світоліна вперше вийшла у півфінал на Олімпійських іграх

Раніше повідомлялося, що український плавець Михайло Романчук виборов для України четверту медаль на Олімпійських іграх у Токіо. Він здобув бронзу на дистанції 800 метрів вільним стилем.