Білорусь позбавили права проводити чемпіонат з велоспорту на треку

Білорусь
Фото з відкритих джерел

Наразі триває пошук альтернативного місця проведення

Правління Європейського союзу велосипедистів (UEC) вирішило, з огляду на поточну міжнародну ситуацію, скасувати чемпіонат Європи з велоспорту на треку, що повинен був відбутися в Мінську з 23 по 27 червня 2021 року. Про це повідомляє пресслужба UEC

"Нещодавно ми відстежували ситуацію з Білоруською федерацією велосипедного спорту, яка переросла у міжнародну дискусію, і сьогодні під час засідання Правління ми вирішили скасувати захід у Мінську", - заявив президент Європейського союзу велосипедистів Енріко Делла Каса. 

Новини за темою: Літак Air France, який мав летіти в обхід Білорусі, не пустили до Москви

Як зазначається, у союзі вже шукають альтернативне рішення, аби дати можливість гонщикам із 50 національних федерацій взяти участь у континентальних змаганнях цього сезону. 

Новини за темою: Польща закрила свій авіапростір для білоруських літаків

Нагадаємо, у січні Міжнародна федерація хокею позбавила Білорусь права проводити Чемпіонат світу з хокею у 2021 році через міжнародні санкції й складну політичну обстановку в країні. 

Згодом виконавчий комітет Міжнародного союзу п’ятиборства (UIPM) проголосував за перенесення Чемпіонату світу з п’ятиборства з Мінська.