Зеленський ставиться до українських пенсіонерів гірше, ніж ставились до полонених німців у таборах НКВС

Фото з відкритих джерел

Влада Зеленського ставиться до українських пенсіонерів гірше, ніж ставились до полонених німців у таборах НКВС, адже якщо порівняти норму харчування для полоненого офіцеру вермахту у 1945 році і порівняти її із сучасними реаліями, то різниця просто вражає. Про це йдеться в сюжеті телеканалу "Перший Незалежний".

Журналісти нагадують, що у денному раціоні окупанта було передбачено і м'ясо, і риба, різні види круп, хліб, масло, свіжі овочі і навіть - сухофрукти.

Фото з відкритих джерел

"Ми підрахували, що зараз таке меню обійдеться в 1776 гривень. 200 з них витратиться на м'ясо. За свіжі овочі доведеться викласти навіть більше - 225. А найдорожче коштуватиме масло. Із нормою споживання 40 грамів на день, місячний запас стане - в понад 300 гривень. Нагадаємо - так кормили у таборах НКВС полонених німецьких офіцерів", - йдеться у сюжеті.

Водночас автори наголошують, що українські пенсіонери і цього собі дозволити не можуть.

Фото з відкритих джерел

"На підтверження: середній розмір пенсій за минулий рік становив 3080 гривень. Але левова доля цих коштів йде на оплату комунальних послуг. За середніми підрахунками минулого року (а ми ж розуміємо, що цього сезону тарифи зростуть) ця сума становила 810 гривень. Економлять навіть на своєму здоров'ї, бо на ліки пенсіонери витрачають зовсім мізерну суму. Разом з поточними витратами приблизно 600 гривень. В решті решт, на харчування залишається лише 1670 гривень. Відтак, один середньостатистичний український пенсіонер харчується гірше, ніж полонений гітлеровець 80 років тому. Хто переміг у Великій Вітчизняній війні - сподіваємося, нагадувати не треба?" - задають риторичне питання журналісти.

Фото з відкритих джерел