За перші дні роботи ринку землі зареєстровано 332 угоди, - Шмигаль

pixabay.com

Він також зазначив, що угоди про купівлю землі укладаються прозоро, а міфи про масовий розпродаж і вивіз чорнозему за кордон так і лишились міфами

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що за перші 6 днів роботи ринку землі зареєстрували 332 угоди купівлі-продажу ділянок. Про це він сказав на засіданні уряду, передає пресслужба Кабміну.

''Українці стали справжніми господарями своєї землі, адже відтепер можуть не просто нею володіти, а за бажанням — вільно розпоряджатися.

Запровадження земельної реформи містить низку рішень та заходів, які встановлюють прозорі та зрозумілі правила гри для всіх учасників ринку, але найголовніше для її власників — громадян України та українських громад'', — підкреслив прем’єр.

Шмигаль також зазначив, що угоди про купівлю землі укладаються прозоро, а міфи про масовий розпродаж і вивіз чорнозему за кордон так і лишились міфами.

Новини за темою: Мінагро опублікувало список документів, необхідних для продажу землі в Україні

Нагадаємо, раніше ми писали, що з 1 липня в Україні запрацював ринок землі. На першому етапі землю зможуть купувати тільки громадяни України, обсяг купівлі — не більше 100 гектарів, а з 1 січня 2024 року — максимальна площа буде збільшена до 10 тисяч гектарів.

Як повідомлялося раніше, у Міністерстві агрополітики заявили, що ринок землі в Україні не працюватиме на окупованих територіях.