Єврокомісія ухвалила рішення про виділення Україні 600 млн євро

Євро

Фото з відкритих джерел

Кошти можуть бути отримані Україною в кінці жовтня

Європейська комісія прийняла рішення про виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив президент України Володимир Зеленський.

В публікації він подякував президентці ЄК Урсулі фон дер Ляєн та віцепрезидентові Валдісу Домбровскісу за позитивну оцінку українських реформ.

"Комісія прийняла рішення про виділення другого траншу макрофінансової допомоги ЄС Україні в розмірі 600 мільйонів євро. Це друга й остання виплата в рамках даної програми на загальну суму 1,2 мільярда євро", –  повідомив віцепрезидент Єврокомісії та єврокомісар з питань торгівлі Валдіс Домбровскіс в коментарі "РБК-Україна".

Єврокомісар зазначив, що рішення прийнято як наслідок виконання всіх умов для надання коштів.

"Україна виконала узгоджені політичні умови, що разом із хорошим прогресом щодо поточної програми України з МВФ дозволило комісії прийти до позитивного рішення щодо другого внеску. Фактична виплата коштів відбудеться наприкінці жовтня", – заявив Домбровскіс.

Новини за темою: Шмигаль: Україна очікує 750 млн доларів другого траншу МВФ наприкінці листопада

Як повідомлялося раніше, Єврокомісія називала умови для отримання Україною другого траншу макрофінансової допомоги. Зазначалося, що українська сторона повинна виконати комплекс узгоджених політичних заходів. Однією із них є просування важливих реформи, що наближають країну до ЄС.