В уряді очікують наступний транш МВФ у лютому-березні 2021 року

Голова Кабміну Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

За словами Шмигаля, такі терміни є реалістичними, якщо не буде знову якихось "сюрпризів"

Черговий транш від Міжнародного валютного фонду Україна має отримати не раніше 2021 року. Кабінет міністрів очікує, що він надійде наприкінці зими. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі "НВ".

За його словами, такі терміни є реалістичними, якщо не буде знову якихось "сюрпризів".

"Наступний транш буде однозначно в наступному році, безумовно, цього року це неможливо... Місія (МВФ, - ред.) має бути призначена, ми пройшли всі процедури... Якщо ми говоримо про прогнозоване майбутнє, то хотілося б мати це (транш, - ред.) не пізніше лютого, але лютий-березень - це прогнози, які ми обговорюємо спільно з МВФ", - зазначив Шмигаль.

Новини за темою: Живемо від кредиту до кредиту: Чому МВФ давно не давав Україні грошей і коли чекати новий мільярдний транш

Раніше повідомлялося, що перемовини із Міжнародним валютним фондом (МВФ) щодо наступного траншу для України тривають. Участь у них бере голова Національного банку України Кирило Шевченко. Наразі народний депутат України від партії "Слуга народу", голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев не може достеменно сказати, коли Україна отримає черговий транш.